en   tr

Otomatik Balya Toplama Makinası

Otomatik balya toplama makinası,  balyaların toplanması, istiflenmesi ve boşaltılması işlemlerini tek kişi ile yapabileceğiniz bir tarım makinasıdır.

İzmir Tarım Makinalarının ürettiği Stacker 80, Stacker 120 ve Stacker 168 olmak üzere 3 ayrı modeli mevcuttur. Otomatik balya toplama makinası modellerine göre 80 ila 168 adet balyayı her zamankinden daha etkin şekilde toplar, istifler, taşır ve boşaltır. Ağır iş olarak bilinen bu faaliyetleri adeta zahmetsiz bir işleme dönüştürür.

Stacker otomatik balya toplama makinası ile hasat zamanı, işgücü teminine ihtiyaç duymadan, işlemlerinizi tek başınıza kolayca yapabilir ve toplama maliyetlerini düşürebilirsiniz.

Stacker 168 makinasını sahip olduğu tandem dingil sayesinde, engebeli arazi koşullarına çok iyi uyum sağlar.

Firmamızda üretilen otomatik  balya toplama makinasının servis ve yedek parça ihtiyacına, hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İzmir Tarım Makinaları Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Gelişen teknoloji ve piyasa talepleri doğrultusunda Şubat 2012 tarihi itibariyle tarım makinaları üretime başlamış olup, üretimde verimliliği artırıp, hayatı kolaylaştıracak kaliteli makinalar ile çiftçimizin yanında yer alacaktır.